VDI.ro

Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comi...

Iasi, Tatarasi

124.872 EUR

Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

124.872 EUR
2.580 EUR/mp
ID: VDI613.1206727 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 25 vizualizări
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 1
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 2
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 3
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 4
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 5
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 6
Apartament 2 camere | Tatarasi | bloc nou | Intabulat | Comision 0 - foto 7
1 / 7
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 2024 home 51 mp constr.

Descriere

Uneori nu ai nevoie de mult spa#539;iu, dar ai nevoie de locul potrivit. Un loc icirc;n care ai tot ce icirc;#539;i trebuie aproape: magazine, sta#539;ia de transport icirc;n comun, dar #537;i lini#537;tea pe care o cau#539;i dup#259; o zi plin#259;.Dac#259; e#537;ti icirc;n c#259;utarea primului t#259;u apartament, te invit#259;m s#259; descoperi un apartament cu 2 camere open-space, situat la etajul 8/8 al unui bloc nou din T#259;t#259;ra#537;i. Apartamentul are o suprafa#539;#259; total#259; de 50,5 mp #537;i suprafa#539;a util#259; de 48,4 mp, avacirc;nd o compartimentare eficient#259;: Living + buc#259;t#259;rie: 23,8 mp; Dormitor: 14,4 mp; Hol: 5,9 mp; Baie: 4,3 mp; Balcon: 2,1 mp.Te mu#539;i f#259;r#259; stres!Apartamentul este mobilat #537;i utilat #537;i este preg#259;tit pentru preluare imediat#259;. De ce s#259; alegi T#259;t#259;ra#537;i?Pentru c#259; este unul dintre cartierele cu vechime din Ia#537;i unde chiar ai totul: #537;coli #537;i gr#259;dini#539;e; Profi, Mega Image, LIDL, Selgros; transport rapid spre centru #537;i orice zon#259; a ora#537;ului. Zone de agrement #537;i relaxare; Aeroportul Interna#539;ional icirc;n proximitate; #537;i tot ce e necesar icirc;ntr-o zon#259; urban#259;. Pre#539;: 124.872 euro; TVA inclus. Comision 0.Intabulat. Preg#259;tit pentru primul proprietar. Zona T#259;t#259;ra#537;i nu mai e doar un vechi cartier al ora#537;ului. Aici exist#259; avantajul unei infrastructuri bune, dar #537;i un poten#539;ial major de dezvoltare. Prin prisma proiectelor majore care vor schimba complet dinamica ora#537;ului, aceast#259; parte a Ia#537;ului devine din ce icirc;n ce mai relevant#259;, atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ii.Dac#259; sim#539;i c#259; acest loc ar putea deveni acas#259; pentru tine sau vrei s#259; afli mai multe detalii despre aceast#259; proprietate, ne po#539;i contacta: 0786 822 922.Suntem aici s#259; te ajut#259;m s#259; iei cea mai buna decizie!Atlas Realty | ImobiliarePartenerii t#259;i icirc;n noi icirc;nceputuri.

Detalii proprietate