VDI.ro

Apartament 3 camere

Popesti-Leordeni, Leordeni

120.000 EUR

Apartament 3 camere

location_on Popesti-Leordeni, Leordeni, Bucuresti Ilfov

120.000 EUR
1.838 EUR/mp
ID: VDI643.1228469 | Publicat: 12.05.2026 | Actualizat: 1 săptămână în urmă | 15 vizualizări
Apartament 3 camere - foto 1
Apartament 3 camere - foto 2
Apartament 3 camere - foto 3
Apartament 3 camere - foto 4
Apartament 3 camere - foto 5
Apartament 3 camere - foto 6
Apartament 3 camere - foto 7
Apartament 3 camere - foto 8
Apartament 3 camere - foto 9
Apartament 3 camere - foto 10
Apartament 3 camere - foto 11
Apartament 3 camere - foto 12
1 / 12
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 65 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2025 home 65 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere Varianta mare de 3 camere, situat#259; la etajul 2, icirc;ntr-un complex modern #537;i apreciat. Apartamentul beneficiaz#259; de multiple icirc;mbun#259;t#259;#539;iri fa#539;#259; de varianta standard, fiind amenajat cu aten#539;ie la detalii #537;i finisaje premium.
| Etaj 2 Instala#539;ie electric#259; ref#259;cut#259; Finisaje extra #537;i tapet decorativ Buc#259;t#259;rie modificat#259; ca pozi#539;ionare pentru un spa#539;iu mai eficient Loc de parcare fix inclus, chiar icirc;n fa#539;a sc#259;rii
Pre#539;: 120.000 euro;

Detalii proprietate

ID anunț VDI643.1228469
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 65 mp
Suprafață construită 65 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 2
Nr. etaje clădire 3
An construcție 2025
Preț/mp 1.838 EUR/mp

location_on Localizare

Leordeni, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)