VDI.ro

Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros

Iasi, Podu Ros

204.900 EUR

Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros

location_on Iasi, Podu Ros, Iasi

204.900 EUR
2.530 EUR/mp
ID: VDI1.1215914 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 1
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 2
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 3
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 4
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 5
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 6
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 7
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 8
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 9
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 10
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 11
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 12
Apartament 3 camere de vanzare Podu Ros - foto 13
1 / 13
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 81 mp bathtub 1 baie layers Et. 6 calendar_today 1990 home 77 mp constr.

Descriere

Apartament 3 camere premium | Central | Etaj intermediarDescoperi#539;i un apartament cu adev#259;rat remarcabil, situat icirc;ntr-o zon#259; central#259; a Ia#537;ului, ce ofer#259; acces imediat c#259;tre principalele puncte de interes ale ora#537;ului. Amplasarea excelent#259;, icirc;n proximitatea zonei Podu Ro#537;, asigur#259; conexiuni rapide c#259;tre Palas Ia#537;i, bulevardul #536;tefan cel Mare #537;i Sfacirc;nt #537;i Catedrala Mitropolitan#259; din Ia#537;i, toate aflate la doar cacirc;teva minute distan#539;#259;. Loca#539;ia reprezint#259; un avantaj major, fiind ideal#259; atacirc;t pentru un stil de via#539;#259; urban activ, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.
Imobilul, construit icirc;n anul 1990, se remarc#259; printr-o structur#259; solid#259; #537;i standarde superioare fa#539;#259; de blocurile mai vechi din zon#259;, oferind un plus de siguran#539;#259; #537;i confort.
Pozi#539;ionat la etajul 6 dintr-un bloc turn bine icirc;ntre#539;inut, apartamentul beneficiaz#259; de o compartimentare decomandat#259; eficient#259; #537;i o suprafa#539;#259; generoas#259; de 80,2 mp, completat#259; de dou#259; balcoane (aprox. 4 mp icirc;n total), la care se adauga si un spatiu de depozitare la parterul blocului sub forma unei boxe, care este in proprietate.
Interiorul impresioneaz#259; prin elegan#539;#259; #537;i aten#539;ia la detalii: proprietatea a fost complet renovat#259;, fiind amenajat#259; cu finisaje premium, parchet din lemn masiv #537;i u#537;i interioare din acela#537;i material, ce confer#259; un aer rafinat #537;i cald icirc;ntregului spa#539;iu. Livingul #537;i cele dou#259; dormitoare sunt luminoase #537;i primitoare, iar buc#259;t#259;ria este complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, preg#259;tit#259; pentru a r#259;spunde celor mai exigente cerin#539;e.
Un element distinctiv icirc;l reprezint#259; baia, prev#259;zut#259; cu geam pentru aerisire natural#259; #537;i finisat#259; cu pl#259;ci de faian#539;#259; ce includ inser#539;ii elegante de cristale Swarovski, oferind un plus de exclusivitate #537;i stil.
Caracteristici cheie: 3 camere decomandate Suprafa#539;#259; total#259;: 80,2 mp 2 balcoane (~4 mp total) Etaj 6 (intermediar) Complet mobilat #537;i utilat Renovat integral Parchet #537;i u#537;i din lemn masiv Finisaje premium Baie cu geam #537;i detalii decorative premium Bloc construit icirc;n 1990

Detalii proprietate

ID anunț VDI1.1215914
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 81 mp
Suprafață construită 77 mp
Camere 3
Băi 1
Etaj 6
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1990
Preț/mp 2.530 EUR/mp

location_on Localizare

Podu Ros, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 204.900 €
33.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.447 €