VDI.ro

Astra, Brasov

Brasov, Astra

54.300 EUR

Astra, Brasov

location_on Brasov, Astra, Brasov

54.300 EUR
2.011 EUR/mp
ID: VDI28.1216499 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 19 vizualizări
Astra, Brasov - foto 1
Astra, Brasov - foto 2
Astra, Brasov - foto 3
Astra, Brasov - foto 4
Astra, Brasov - foto 5
Astra, Brasov - foto 6
Astra, Brasov - foto 7
Astra, Brasov - foto 8
1 / 8
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 27 mp bathtub 1 baie layers Et. parter home 30 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% + tva din valoarea de tranzactionare.
Imobilul este compartimentat pe dou#259; niveluri, cu o camer#259; la parter, din care se face trecerea c#259;tre buc#259;t#259;rie #537;i baie, situate la un demisol icirc;nalt.
Se afl#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259;, verde, ferit#259; de zgomot, avacirc;nd icirc;n apropiere un num#259;r mare de supermarketuri #537;i magazine. Sta#539;ia de
autobuz este la 2 min de bloc #537;i faciliteaz#259; accesul c#259;tre orice zon#259; a ora#537;ului.
Compartimentarea face spa#539;iul potrivit atacirc;t pentru a fi locuit de un student, cacirc;t #537;i pentru a fi transformat icirc;n cabinet individual sau salon.
Regimul de icirc;n#259;l#539;ime al camerelor este de 2,7m.
Apartamentul are central#259; termic#259; nou#259;, pus#259; icirc;n func#539;iune icirc;n luna septembrie a anului 2024. Este foarte c#259;lduros, iar facturile sunt mici.
Buc#259;t#259;ria #537;i baia sunt complet utilate #537;i mobilate. Geamurile sunt de termopan.
Detalii, fotografii suplimentare si alte oferte similare exclusive:www.ascendentimobiliare.ro

Detalii proprietate

ID anunț VDI28.1216499
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 27 mp
Suprafață construită 30 mp
Camere 1
Băi 1
Etaj parter
Nr. etaje clădire 2
Preț/mp 2.011 EUR/mp

location_on Localizare

Astra, Brasov, Brasov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 54.300 €
400 € 1.100.000 €
Medie zonă:148.244 €