VDI.ro

Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat L...

Bucuresti, Baneasa

139.500 EUR

Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX

location_on Bucuresti, Baneasa, Bucuresti Ilfov

139.500 EUR
2.250 EUR/mp
ID: VDI354.1219136 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 6 vizualizări
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 1
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 2
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 3
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 4
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 5
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 6
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 7
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 8
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 9
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 10
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 11
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 12
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 13
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 14
Exclusiv | B-dul Aerogarii | Apartament 2 Camere | Mobilat LUX - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 62 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2021 home 70 mp constr.

Descriere

Mtk Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu o suprafata utila de 62 MP.Proprietatea se afla la etajul 1 dintr-un imobil cu regim de inaltime D+P+5E si este compus din 2 camere:Un living mobilat, bucatarie complet mobilata si utilata, un dormitor si o baie.Proprietatea atrage atentia prin eleganta data de luminozitate, de modernismul si confortul dotarilor.Ca si facilitati imobilul beneficiaza de supraveghere video 24/7 si de servicii administrative pentru intregul imobil si multe alte beneficii.Excelente conexiuni la reteaua de transport public, scoli, spatii verzi, spatii comerciale, restaurante, Mall-uri, servicii medicale.
*Comision: Standard*Loc de parcare NU este inclus in pret
Acest imobil nu este exact ceea ce cauti?Putem gasi o alternativa potrivita pentru tine.
Ai nevoie de finantare? Colaboram cu brokeri de incredere care te pot indruma catre cele mai bune oferte de finantare disponibile (Comision 0%).Pentru lista actualizata de disponibilitati, pret si vizionari, contacteaza-ne.
Tel: 0751.414.927E-mail: office@mtkrealestate.ro
Multumim! Echipa MTK Real Estate!

Detalii proprietate

ID anunț VDI354.1219136
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 62 mp
Suprafață construită 70 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 1
Nr. etaje clădire 4
An construcție 2021
Preț/mp 2.250 EUR/mp

location_on Localizare

Baneasa, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
Se încarcă harta...