VDI.ro

Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Bras...

Brasov, Racadau

149.800 EUR

Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov

location_on Brasov, Racadau, Brasov

149.800 EUR
1.896 EUR/mp
ID: VDI28.1214158 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 26 vizualizări
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 1
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 2
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 3
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 4
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 5
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 6
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 7
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 8
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 9
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 10
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 11
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 12
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 13
Panorama superba, 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, Racadau, Brasov - foto 14
1 / 14
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 79 mp bathtub 2 băi layers Et. 8 calendar_today 1980 home 89 mp constr.

Descriere

Comision cumparator: 2% + TVA din valoarea de vanzare
ASCENDENT IMOBILIAREva propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE un apartament cu 4 camere, situat in cartierul Racadau, pe strada Molidului, la etajul 8 din 8, intr-un imobil bine intretinut, cu priveliste superba asupra orasului si a muntelui.
Pozitionarea la ultimul etaj ofera un plus de intimitate, liniste si o panorama spectaculoasa, ce poate fi admirata zilnic de pe cele doua balcoane generoase. Lumina naturala patrunde abundent in toate incaperile, creand o atmosfera calda si primitoare.
Imobilul beneficiaza de o compartimentare practica si echilibrata, fiind ideal pentru o familie care isi doreste confort, spatiu si acces facil catre toate punctele de interes ale orasului. Zona Racadau este apreciata pentru cadrul natural, aerul curat si proximitatea fata de padure, oferind in acelasi timp acces rapid catre centrul orasului, scoli, magazine, restaurante si mijloace de transport.
Cele doua balcoane reprezinta un real avantaj, oferind spatiu suplimentar pentru relaxare, cafeaua de dimineata sau momentele petrecute alaturi de cei dragi, cu o priveliste minunata ce transforma fiecare zi intr-o experienta aparte.
Daca va doriti un camin spatios, luminos, cu vedere panoramica si amplasare excelenta, aceasta proprietate poate fi alegerea potrivita.
Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie.
Consilier dedicat acestei oferte:Doamna Carmen VasileTelefon / WhatsApp: 0745 684 328