ID: VDI612.1206808

2 semidecomandate Micro 38

Galati, Micro 38, Galati
38.000 EUR · 1.226 EUR/mp
Agentia Imobiliara Sfinx
Agentia Sfinx Galați
0746549162
agentia_sfinx@yahoo.com
2
Camere
1
Bai
31 mp
Suprafata
4
Etaj
1973
An constructie
Descriere:
Agen#539;ia imobiliar#259; Sfinx v#259; ofer#259; spre vacirc;nzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafa#539;#259; total#259; de 34.9 mp, situat icirc;n Micro 38. Detalii: - etaj 4/4 - ap#259; #537;i gaz separat - semi-mobilat. Pre#539; 38.000 euro. Contact: 0746.549.162
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila31 mp
Suprafata construita34.9 mp
Camere2
Bai1
Etaj4
An constructie1973