ID: VDI579.1217582

Apartament 3 camere

Focsani, Gara, Vrancea
58.000 EUR · 906 EUR/mp
Invictus Imobiliare
Invictus Imobiliare
0724381346
cristipim@yahoo.com
3
Camere
1
Bai
64 mp
Suprafata
4
Etaj
1979
An constructie
Descriere:
INVICTUS IMOBILIARE v#259; propune spre VAcirc;NZARE un APARTAMENT 3 CAMERE situat icirc;n zona Lidl - Gara .Apartamentul are o suprafa#355;#259; de 64 mp utili #351;i se afl#259; la etajul 4 icirc;ntr-un bloc cu regim de icirc;n#259;l#355;ime P+4 .Apartamentul dispune acoperis , aer condi#539;ionat , centrala termica si se vinde mobilat .Se afl#259; icirc;n apropiere de #351;coli, mijloace de transport public #351;i centre comerciale. Este ideal ca #351;i reziden#355;#259; pentru un cuplu sau o familie, care este icirc;n c#259;utarea unei locuin#355;e icirc;ntr-o zona lini#351;tit#259; a ora#351;ului. V#259; a#351;tept#259;m s#259; icirc;l vedem icirc;mpreun#259;! Agent: Invictus Imobiliare. Cod de identificare: 206...PENTRU MAI MULTE OFERTE ALE AGENTIEI NOASTRE ACCESATI SITE-UL: invictusimobiliare.ro
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila64 mp
Suprafata construita75 mp
Camere3
Bai1
Etaj4
An constructie1979