VDI.ro
VDI.ro

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Spații comerciale de vânzare

433 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Natura Business Park,Afumati,spatiu comercial parter + etaj,investitie - Afumati
Vânzare
90.000 EUR
photo_camera 21

Natura Business Park,Afumati,spatiu comercial parter + etaj,investitie

location_on Afumati, Afumati

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot100 mp layersEt. parter calendar_today2019
GLX288B.Narcis Cazacu Narcis Cazacu
Galaxy Imob Galaxy Imob
FILM! Vila pe 7 camere: servicii/ rezidential/ turism, in Covasna, Central - Covasna
Vânzare 0%
197.000 EUR 1.263 €/mp
photo_camera 25

FILM! Vila pe 7 camere: servicii/ rezidential/ turism, in Covasna, Central

location_on Covasna, Central

bed7 cam. bathtub7 băi square_foot156 mp calendar_today1960
Laszlo Bicsak Laszlo Bicsak
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Pretabila si clinica/sediu firma:Vila high tech,semineu,jacuzzi,terasa,10 camere, Central, Brasov - Brasov
Vânzare 0%
780.000 EUR 1.660 €/mp
photo_camera 25

Pretabila si clinica/sediu firma:Vila high tech,semineu,jacuzzi,terasa,10 camere, Central, Brasov

location_on Brasov, Central

bed10 cam. bathtub7 băi square_foot470 mp layersEt. 1 calendar_today2010
Lucia Demco Lucia Demco
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului - Oradea
Vânzare
110.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 6

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Aradului

location_on Oradea, Calea Aradului

bed3 cam. bathtub1 baie square_foot55 mp layersEt. parter calendar_today1980
Antonio Salagean Antonio Salagean
Antony Estate Co Antony Estate Co
Hala Industriala Spatiu Comercial Cartierul Florilor - Fagaras
Vânzare
199.900 EUR 689 €/mp
photo_camera 7

Hala Industriala Spatiu Comercial Cartierul Florilor

location_on Fagaras, Central

bed3 cam. bathtub3 băi square_foot290 mp layersEt. parter calendar_today1980
Simona Serban Simona Serban
Sweet House Sweet House
De vanzare casa/spatiu comercial, 130 mp, Nicopole, Brasov - Brasov
Vânzare
375.000 EUR 2.885 €/mp
photo_camera 16

De vanzare casa/spatiu comercial, 130 mp, Nicopole, Brasov

location_on Brasov, Central

bed3 cam. bathtub2 băi square_foot130 mp layersEt. parter calendar_today2000
Calin Cozma Calin Cozma
Decent Imobiliare Decent Imobiliare
FILM! Spatiu comercial cu acces facil si vizibilitate, Central, Sfantu Gheorghe - Sfantu Gheorghe
Vânzare 0%
135.000 EUR 3.462 €/mp
photo_camera 6

FILM! Spatiu comercial cu acces facil si vizibilitate, Central, Sfantu Gheorghe

location_on Sfantu Gheorghe, Central

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot39 mp layersEt. parter calendar_today1976
Aranka Raduly Aranka Raduly
Ascendent Imobiliare Ascendent Imobiliare
Vanzare cladire noua 1200 mp utili, ideala pentru gradinita- cresa in Dambul Rotund - Cluj-Napoca
Vânzare
2.600.000 EUR
photo_camera 12

Vanzare cladire noua 1200 mp utili, ideala pentru gradinita- cresa in Dambul Rotund

location_on Cluj-Napoca, Dambul Rotund

bed30 cam. bathtub10 băi square_foot1600 mp calendar_today2025
Rares Cornea Rares Cornea
Clasic Imobiliare Clasic Imobiliare
RECO spatiu comercial 257mp Salonta - Salonta
Vânzare Exclusiv
607.200 EUR 2.363 €/mp
photo_camera 8

RECO spatiu comercial 257mp Salonta

location_on Salonta, Central

bed9 cam. bathtub1 baie square_foot257 mp layersEt. parter calendar_today1989
Katalin Merai Katalin Merai
Reco Imobiliare Reco Imobiliare
Spatiu de vanzare in Pipera - Pipera
Vânzare
240.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 7

Spatiu de vanzare in Pipera