VDI.ro

RECO teren de vanzare in zona Episcopia

Oradea, Episcopia Bihorului

64.900 EUR

RECO teren de vanzare in zona Episcopia

location_on Oradea, Episcopia Bihorului, Bihor

64.900 EUR
118 EUR/mp
ID: VDI316.1231857 | Publicat: 20.05.2026 | Actualizat: 6 ore în urmă | 2 vizualizări
RECO teren de vanzare in zona Episcopia - foto 1
RECO teren de vanzare in zona Episcopia - foto 2
RECO teren de vanzare in zona Episcopia - foto 3
RECO teren de vanzare in zona Episcopia - foto 4
RECO teren de vanzare in zona Episcopia - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
terrain 550 mp teren

Descriere

RECO Imobiliare ndash; Teren de vanzare in Episcopia, intre case
#ND48 RECO Imobiliare v? propune spre vanzare: teren intravilan cu suprafa?a de 550 mp, situat in Episcopia, intr-o zon? lini?tit? ?i deja dezvoltat?, intre case.Terenul dispune de front stradal de 18 ml, oferind un acces excelent ?i posibilit??i variate de construire.Toate utilit??ile ap?, curent, canalizare se afl? la limit?, iar gazul este tras la limita propriet??ii, ceea ce face investi?ia eficient? ?i convenabil?.
Avantaje Pozi?ie excelent? ndash; zon? intre case, lini?tit?, cu infrastructur? in plin? dezvoltare.
Front generos de 18 ml ndash; ideal pentru proiectul unei case moderne.
Toate utilit??ile la limit? ndash; costuri reduse pentru bran?are.
Teren ideal pentru locuin?? unifamilial? sau investi?ie sigur? pe termen lung.
Pre? 75000 euro, usor negociabil.ContactPentru detalii ?i program?ri la vizionare:Tel: 0376443700

Detalii proprietate

ID anunț VDI316.1231857
Tip proprietate Terenuri
Tranzacție Vanzare
Suprafață teren 550 mp
Preț/mp 118 EUR/mp

location_on Localizare

Episcopia Bihorului, Oradea, Bihor (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 64.900 €
28.000 € 3.500.000 €
Medie zonă:264.865 €